انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » انجمن دفاع مقدس » شهادت » سالروز شهادت شهید سرداربی سر حاج ابراهیم همت و شهید سید حمید میر افضلی و عموی عزیزم

سالروز شهادت شهید سرداربی سر حاج ابراهیم همت و شهید سید حمید میر افضلی و عموی عزیزم

بسم رب الشهدا والصدیقین روایتی از شهادت حاج همت و شهید میرافضلی 22 اسفند ماه امسال، یعنی امروز درست سی امین سالروز شهادت سردار شهید حاج محمد ابراهیم همت و شهید سید حمید میرافضلی و همچنین عموی عزیزم هستش. 30 سال پیش روی جاده‌ای که به آن چار راه مرگ می‌گفتند، در جزیره مجنون، سوار بر موتور، سید حمید و حاج همت، شناسنامه‌شان را آسمانی کردند. شاید برای توصیف نحوه شهادت این دو شهید والا مقام، گفتن از فلسفه شهادت‌شان کافی باشد و اینکه چگونه شهید شده‌اند، اهمیت چندانی نداشته باشد.
shgv,c aihnj aidn svnhvfd sv ph[ hfvhidl ilj , aidn sdn pldn ldv htqgd , ul,d ucdcl

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ بعد از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 47
حالت :
دعوت شدگان : 16
اعتبار کاربر : 92888
پسند ها : 4935
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:6
بهترین ارسال کننده
بهترین ارسال کننده
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
نفر اول مسابقه
نفر اول مسابقه
کاربر با ارزش
کاربر با ارزش
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
کاربران برتر
کاربران برتر

|

بسم رب الشهدا والصدیقین

روایتی از شهادت حاج همت و شهید میرافضلی

22 اسفند ماه امسال، یعنی امروز درست سی امین سالروز شهادت سردار شهید حاج محمد ابراهیم همت و شهید سید حمید میرافضلی و همچنین عموی عزیزم هستش. 30 سال پیش روی جاده‌ای که به آن چار راه مرگ می‌گفتند، در جزیره مجنون، سوار بر موتور، سید حمید و حاج همت، شناسنامه‌شان را آسمانی کردند.
شاید برای توصیف نحوه شهادت این دو شهید والا مقام، گفتن از فلسفه شهادت‌شان کافی باشد و اینکه چگونه شهید شده‌اند، اهمیت چندانی نداشته باشد. اما چون می‌بینم این واقعه را در منابع مختلف به چند روایت آورده‌اند، مخصوصاً در منابعی که مربوط به شهادت حاج همت است، بهتر آن دیدم بر اساس روایات فرماندهان و بسیجیان لشکر ثارالله که لحظات آخر زندگانی شهید همت را خود به چشم دیده‌اند، این قصه را بنویسم.
..
نکته اول. تردیدی نیست که شهید همت و شهید میرافضلی، سوار بر یک موتور بر اثر انفجار گلوله تانک و شاید توپ، همراه هم پر کشیده‌اند. اما در بعضی منابع مربوط به زندگی حاج همت، ظاهراً بر اساس شنیده‌ها، آمده است که او و معاونش شهید زجاجی با هم شهید شده‌اند: «حاجي جلو رفته بود تا وضع جبهه توحيد را از نزديک بررسي کند، که گلوله توپ در نزديکي اش اصابت مي کند و اين سردار دلاور به همراه معاونش، شهيد اکبر زجاجي، دعوت حق را لبيک گفتند و سرانجام در 24 اسفند سال 62 در عمليات خيبر به لقاء خداوند شتافتند.» در منابع مربوط به زندگی سردار شهید اکبر زجاجی آمده است: « شهید زجاجی پس از ماهها تلاش و مجاهدت در جبهه های غرب و جنوب ، در روز 21 اسفند ماه 1362 در عملیات خیبر و در جزیره مجنون بر اثر اصابت تركش خمپاره، به فوز عظمای شهادت نائل آمد.» در این منابع، هیچ اشاره‌ای به همزمانی شهادت او و حاج همت نشده است. به تصریح راویان کرمانی، حاج همت، تنها، از لشکر خود به مقر ثارالله آمده بود تا نیرو ببرد.
..
نکته دوم. تاریخ شهادت حاج همت، تقریباً همه جا 24 اسفند ذکر شده است. در حالی که گویند شهید میرافضلی، روز 22 اسفند به شهادت رسیده است. و با توجه به اینکه این دو شهید در جوار هم به شهادت رسیده‌اند، یکی از این دو تاریخ باید اصلاح شود.
..

و اما، اصل روایت که ما آن را به کمک خاطرات مهدی شفازند که پشت سر آنها بوده است و سردار سلیمانی فرمانده لشکر ثارالله که یک ساعت قبل از شهادت با شهید همت دیدار داشته است و اکبر حاج محمدی و علی محمدی نسب که از سید خاطراتی در همین رابطه دارند به‌هم در پیوسته‌ایم، چنین است:

در گرما گرم نبرد خیبر در جزیره مجنون، کار برای بچه‌های لشکر 27 محمد رسول الله گره می‌خورد و با خستگی و کمبود نیرو مواجه می‌شوند. حاج همت با موتورش به محل استقرار نیروهای لشکر 41 ثارالله می‌آید تا از حاج قاسم سلیمانی مدد بگیرد. حاج قاسم به شهید میرافضلی می‌گوید که یک گروهان از نیروهایش را ببرد سمت چپ جزیره مجنون جنوبی که حاج همت و بچه‌هایش مستقر بودند و به اصطلاح خط را تحویل بگیرد تا بچه‌های لشکر 27 خودشان را بازسازی کنند. قرار بود مهدی شفازند ـ از فرماندهان لشکر ثارالله ـ بنشیند ترک موتور حاج همت و سید حمید هم با موتور دیگری پشت سر آنها برود. اما تقدیر چنین رقم می‌خورد که شهید میرافضلی همرکاب حاج همت حرکت کند و شفازند پشت سر آنها با موتوری دیگر براند. به گفته مهدی شفازند:
«سوار بر موتورهايمان، راه افتاديم. موتور حاج همت و ميرافضلي که ترک حاج همت نشسته بود، از جلو مي‌رفت و من هم پشت سرشان. فاصله‌مان چند متري بيشتر نبود. سنگر، پايين جاده بود و براي رفتن روی پد وسط، بايد از پايين پد مي‌رفتيم روي جاده. همين کار، باعث مي‌شد دور و شتاب موتور کم بشود. البته اين، کار هر روزمان بود. عراقي‌ها روي آن نقطه ديد کامل داشتند. درست به موازات نقطه مرکزي پد، تانکي را مستقر کرده بودند و هر وقت ماشين يا موتوري پايين و بالا مي‌شد و نور آفتاب به شيشه‌شان مي‌خورد، تير مستقيمش را شليک مي‌کرد. ما موتورها را با گل‌مالي بدنه‌شان استتار کرده بوديم. با اين حال عراقي‌ها باز ما را مي‌ديدند. آخر فاصله خيلي نزديک بود.
موتور حاج همت کشيد بالا تا برود روي پد. من هم پشت سرشان رفتم. حسي به من مي‌گفت الآن گلوله شليک مي‌شود. رو به حاج همت گفتم: حاجي! اين جا را پُرگازتر برو! در يک آن، گلوله شليک شد. دودي غليظ آمد بين من و موتور حاج همت قرار گرفت.
صداي گلوله و انفجارش موجي را به طرفم آورد که باعث شد تا چند لحظه گيج و مبهوت بمانم. طوري که نفهمم اصلاً چه اتفاقي افتاده. گاز موتور را دوباره گرفتم و رسيدم روي پد وسط. از بين دود باروت آمدم بيرون. راه خودم را رفتم. انگار يادم رفته بود چه اتفاقي افتاده و با کي‌ها همسفر بوده‌ام. در يک لحظه، موتوري را ديدم که افتاده بود سمت چپ جاده. دو جنازه هم روي زمين افتاده بودند. به خودم گفتم: این‌ها کی شهید شده‌اند که من از صبح تا حالا آنها را ندیده‌ام؟به کلّی فراموش‌کار شده بودم. آرام از موتور پياده شدم و آن را گذاشتم روي جک. رفتم به طرفشان. اولين نفر را که برگرداندم، ديدم تمام بدنش سالم است. فقط صورت ندارد. موج آمده و صورتش را بُرده بود. اصلاً شناخته نمي‌شد. در يک آن، همه چيز يادم آمد! عرق سردي نشست روي پيشاني‌ام. دویدم و رفتم سراغ دومي که او هم به رو افتاده بود. نمي‌توانستم باور کنم که او سيد حميد است. از لباس ساده‌اش او را شناختم. ياد چهره شان افتادم. ديدم همت و سيدحميد، هر دو يک نقطه مشترک دارند و آن‌هم چشمهاي زيبايشان است. خدا هميشه گفته هر کي را دوست داشته باشد، بهترين چيزش را مي‌گيرد و چه چيزي بهتر از چشمهاي آنها؟»
بر اثر شلیک گلوله مستقیم تانک، حاج همت که نفر جلوی موتور بود سر و دستش رفته بود و شهید میرافضلی هم پیشانی و پهلویش. چشم راست سید حمید ترکش خورده بود و چشم چپش در زخم فرو خفته بود. انگشترش بر دست راست بود و هنگام شهادت یک پولیور قهوه‌ای بر تن داشت.
..
شهید میرافضلی را خانواده و دوستانش همگی سید حمید صدا می‌زدند. اما اسم شناسنامه‌ای او سید غلامرضا بود. خبر شهادت او را نزدیک عید به ما دادند. همه توی خانه آقا عمو سید احمد جمع شده بودند و وصیت‌نامه‌اش را شوهر عمه‌ام ـ محمود آقا طاهری ـ با صدای بلند خواند و همه های‌های گریستند. و از همان لحظه، روح متعالی او در همه شهر انبساط و انتشار یافت. و همه، دور و نزدیک، آشنا و بیگانه، خویش و دوست، به کشف تازه‌ای از روح او نائل آمدند و او را بهتر شناختند. حتی، کسانی که به عمر او را ندیده‌ بودند یا بعد از شهادت او به دنیا آمده بودند، در روح منبسط او به کشف‌های جدیدی رسیدند. و هر پنج‌شنبه که به گلزار شهدا می‌روی، زائران مزار او، بر سنگ قبرش شمع روشن می‌کنند و دعا می‌خوانند و او را خویش‌تر از همه خویشانش می‌دانند. چرا که احساس خویشی ارواح، ربطی به نسبت‌های خونی ندارد. و هر روز که می‌گذرد، تعداد خویشان او رو به گسترش می‌گذارد. بر مزارش، حالا، کسی به تو مجال نمی‌دهد که از سر فرصت بنشینی و یک دل سیر با او سخن بگویی. وقت او پُر است از بس زائران شیفته‌وارش، تشنه سخن گفتن با او هستند.

امروز سالروز شهادت عموی عزیزمنم هست که همزمان با روز شهادت این دو شهید بزرگوار در عملیات خیبر به درجه رفیع شهادت نائل شدند
خوشا بسعادتشان

ای کاش ما هم با اخلاق و رفتارمان و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای گرانقدر ، ذره ای از ایثار و فداکاری های این عزیزان را جبران کنیم
خدایا ما را قدردان خون شهدا وادامه دهنده راه امام و شهدا قرار بده
خدایا ما را شرمندۀ شهدا و خانواده های عزیزشون نکن

شهید
بزرگوار سردار بی سر حاج ابراهیم همت

شهید بزرگوار سید حمید میرافضلی

شهید بی سر و بی دست عموی عزیزم

یا حسین

اللهم ارزقنا توفیق شهادة فی سبیلک

می رفت به آسمان کبوتر بی سر

می رفت از آسمان فراتر بی سر

هر بار شکسته بال و پر می آمد

تا پر زد و رفت بار آخر بی سر

ای دوست به حنجر شهیدان صلوات

برقـــامت بی ســــر شهیدان صلوات

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
واحشرنا معهم واهلک اعدائهم اجمعین

خدایا بحق خانم فاطمه زهــــــــرا سلام الله علیها
ما رو شرمنده این عزیزان نکن
که خیلی خیلی مدیونشونیم

ان شاءالله که بتونیم ادامه دهنده ی راهشون باشیم.

الهی بحق عمۀ سادات «عجل لولیک الفرج»
یا زهــــــــــــــرا سلام الله علیها

a (18).jpg

ویرایش موضوع توسط : قمرخانم
در تاریخ : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۱۸ قبل از ظهر

6 تشکر شده از کاربر قمرخانم برای ارسال مفید :
ملیسا70 , اشک فراق , غریبه110 , مهدی313 , غم هجران , مدافع حرم313 ,

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :8 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :7 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :6 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : قمرخانم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سالروز شهادت شهید سرداربی سر حاج ابراهیم همت و شهید سید حمید میر افضلی و عموی عزیزم
پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 446
حالت :
اعتبار کاربر : 2732
پسند ها : 596
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

عضو غایب <a target="_blank" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow" href="......" target="_blank" title="......">......</a>

آمین یارب العالمین.
اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم..

خداوندهمه ی شهدا روازجمله عموی بزرگوارتان علودرجات روعنایت کنه.

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : اشک فراق
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ بعد از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
شماره عضویت : 38
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 5903
پسند ها : 869
حالت من :  Maghzmotafaker.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/12.jpg

الهی آمین

دنیا مشتش را باز کرد

شهدا "گُل" بودند و ما "پوچ"

خدا آنها را برد و زمان ما را...

خیلی ناراحت شدم واقعا ماها کجای کاریم؟؟؟؟؟؟
اصلا اینا براچی رفتن؟
خدا هدایتمون کنه
ولی عکس یکی مونده به اخری که سرداره چرا میگین  بی سر؟

می پسندم 6     0  6 

تعداد پسند های ( 6 ) از این کاربر

امضای کاربر : ملیسا70
انسان 2 سال نیاز دارد
که حرف زدن بیاموزد
و 50 سال نیاز دارد
تا سکوت را بیاموزد..
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
شماره عضویت : 877
حالت :
اعتبار کاربر : 20549
پسند ها : 1963
حالت من :  Gig.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (5).gif

عضو غایب <br /> در این دیار ســـربی ، یک استکان، هـوا نیســــــت<br /> <br /> درد و غم و مرض هست؛ یک جرعه ی دوا نیست<br /> <br /> مــعشوقه هـــای این شهر بر چهره، مــاسک دارند<br /> <br /> اح

اللهم الرزقنا توفیق شهادت فی سبیلک

خدا رحمتشون کنه.

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : بلاغ مبین

و بر ما [وظيفه ‏اى] جز رسانيدن آشكار [پيام] نيست    

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ بعد از ظهر نمایش پست [4]
بانو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : ملیسا70 »

الهی آمین

دنیا مشتش را باز کرد

شهدا "گُل" بودند و ما "پوچ"

خدا آنها را برد و زمان ما را...

خیلی ناراحت شدم واقعا ماها کجای کاریم؟؟؟؟؟؟
اصلا اینا براچی رفتن؟
خدا هدایتمون کنه
ولی عکس یکی مونده به اخری که سرداره چرا میگین  بی سر؟

ملیسا خانم اون نوشته مال عکس بالایی هستش که متعلق به شهید همت هست
که ایشون معروفن به سردار بی سر

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۱۳ بعد از ظهر نمایش پست [5]
عضو
rating
شماره عضویت : 68
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 10458
پسند ها : 1004
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (5).jpg

خدایا  ما را قدر دان خون شهدا قرار بده.
الهی امین

ویرایش ارسال توسط : مهدی313
در تاریخ : پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۱۵ بعد از ظهر

می پسندم 8     0  8 

تعداد پسند های ( 8 ) از این کاربر

امضای کاربر : مهدی313

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ بعد از ظهر نمایش پست [6]
بانو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : مهدی313 »

خدایا  ما را قدر دان خون شهدا قرار بده.
الهی امین

الهی امین
ممنون آقا مهدی آقا پیمان
و خواهرای خوبم اشک فراق و ملیسا خانم

ان شاءالله شفاعت همۀ شهدا شامل حال شما خوبان بشه

الهی بحق عمه سادات «عجل لولیک الفرج»

یا زهـــــــرا سلام الله علیها

a (18).jpg

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ بعد از ظهر نمایش پست [7]
بانو
rating
شماره عضویت : 573
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 1686
پسند ها : 365

حاجی یادته بت میگفتم تو فقط باش این برای دنیای کوچیک من کافیه...
حاجی یادته بت میگفتم عکستو با هیچی عوض نمیکنم...
حاج ابراهیم فقط میگم هوامو داشته باش..
حاج ابراهیم من همونمااااااااا فقط گم شدم...

در ایــــن کــــولـه پشتــــــــــی غـــــم آورده ام

شهــــــآدت! کجـــــآیی؟کــــم آورده ام... و در آخــ ــــــ ـــــ ـــر...                                         

اللهم الرزقنی توفیق الشهــــآده فی سبیلکـــ

می پسندم 7     1  6 

تعداد پسند های ( 7 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : نازنین زهرا
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۵۰ قبل از ظهر نمایش پست [8]
بانو
rating
حالت :

شادی روح مطهر این شهدای بزرگوار
و شادی روح مطهر همه  ی شهدا از صدر اسلام تا به حال  صلوات
اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم واحشرنا معهم واهلک اعدائهم اجمعین
خدایا ما را قدر دان خون شهدا و ادامه دهنده راه امام و شهدا قرار بده
اللهم الرزقنا توفیق شهادة  فی سبیلک

الهی بحق عمه ی سادات «عجل لولیک الفرج» 

التماس دعای فرج

می پسندم        0 

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
سالروز ، شهادت ، شهید ، سرداربی ، سر ، حاج ، ابراهیم ، همت ، شهید ، سید ، حمید ، میر ، افضلی ، عموی ، عزیزم ،

« مادر شهید | موقعیت حضرت ابالفضل العباس علیه السلام »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 06:17 بعداز ظهر