انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » روانشناسی » ازمون های روان شناسی » اسم شما چه رنگی است؟

اسم شما چه رنگی است؟

شاید با خودتان بگویید مگر می شود اسم هم رنگ داشته باشد! اما این موضوع این روزها روانشناسان بسیاری را به مطالعه وا داشته است.به گفته آنان همه ما به نحوی تحت تاثیر رنگ ها هستیم. حتی اسم هر کس دارای رنگی است که این رنگ می تواند زندگی او را تحت تاثیر قرار دهد! این که شما بدانید برای اسم تان رنگ مخصوصی وجود دارد و می‌توانید راز شخصیتی خود را از لا به لای آن دریابید مطلب جدیدی در روانشناسی رنگ هاست. رابطه بین حروف و
hsl alh ]i vk'd hsj?

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 2 < 1 2 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ قبل از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 1883
حالت :
دعوت شدگان : 9
اعتبار کاربر : 23379
پسند ها : 1359
حالت من :  ShadOsarhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

مدال ها:2
کاربران برتر
کاربران برتر
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت

|

شاید با خودتان بگویید مگر می شود اسم هم رنگ داشته باشد! اما این موضوع این روزها روانشناسان بسیاری را به مطالعه وا داشته است.به گفته آنان همه ما به نحوی تحت تاثیر رنگ ها هستیم. حتی اسم هر کس دارای رنگی است که این رنگ می تواند زندگی او را تحت تاثیر قرار دهد! این که شما بدانید برای اسم تان رنگ مخصوصی وجود دارد و می‌توانید راز شخصیتی خود را از لا به لای آن دریابید مطلب جدیدی در روانشناسی رنگ هاست. رابطه بین حروف و رنگ ها یه صورت زیر بیان شده است:

۱- قرمز:           ش      ج       س      الف

۲- نارنجی:‌ ‌‌‌       ت       ث      ک        ب

۳- زرد:             ی       ل       ص      ض

۴- سبز:    ‌        و        م       د         ژ

۵- آبی:            چ        ن       ط        ظ

۶- نیلی:           ح        خ       ف        -

۷- بنفش:         ع        پ      غ         -

۸- صورتی:         ز       ق       ه         -

۹- طلایی:         ر        ذ       گ        -

برای این که با چگونگی موضوع آشنا شوید یک مثال می‌آوریم:

مثال : لیلا جلالی

ل۳  ی۳   ل۳   الف۱  ج۱  ل۳  الف۱  ل۳  ی۳

سپس اعداد را با هم جمع می‌کنیم:

۲۱=۳+۳+۱+۳+۱+۱+۳+۳+۳

باز هم دو عدد را با هم جمع می‌کنیم:

۳=۱+۲ عدد ۳ مربوط به رنگ زرد است.

حالا اسم شما چه رنگی است؟

صورتی 

قدرت جسمی بالایی داريد به خاطر اراده بالایی كه دارید، می‌توانید رویاهای‌تان را به راحتی به واقعیت تبدیل كنید. با مسئولیت‌ها به راحتی كنار می‌آیید و می‌توانید دیگران را در حل مشكلات‌شان راهنمایی كنید. از نظر عاطفی، فردی قوی و عمیق هستید. صمیمیت بیش از اندازه با دیگران سخت است.

نارنجی

شوخ‌طبعی و بذله‌گویی به‌خصوصی را كه به ارث برده‌اید، باعث شده محبوب دیگران باشید. دیگران از بودن با شما لذت برده و انرژی مثبت می‌گیرند. سعی می‌كنید همیشه لیوان را از نیمه پر آن ببینید و با بذله‌گویی خاص خود، محیط را برای انجام كاری مثبت فراهم سازید. آماده كمك به دیگران هستید. رنگین‌كمان زندگی‌تان را دوست دارید تا زندگی را برای دیگران نیز زیباتر كنيد.

آبی

به احتمال قوی دیگران شما را شخصی بدون تعارف و غیر تشریفاتی می‌دانند و شاید هم به همین دلیل برای‌شان جالب هستید. آزادی برای‌تان ارزش زیادی دارد و هرگز نمی‌توانید در محیطی كار كنید كه به شما تحكم شود یا زیر نظر قرار دارید. اعتقاد زیادی به حقیقت دارید و برای همین زندگی با تمام مشكلات و سختی‌هایش برای شما ارزشی فوق‌العاده دارد.

بنفش

عاشق كندوكاو و جست‌وجو در عمق هر پدیده هستید و شاید هم به همین دلیل عشق به علوم ماوراءالطبیعه در شما به حد كافی رشد كرده است. این باعث شده به رشته‌هایی چون فلسفه روی آورید هیچ‌اتفاقی را به راحتی قبول نمی‌كنید. مگر آن‌كه خودتان آن‌را شخصا تجربه كرده باشید. برای حل مشكلات نیز راه حل را درون خود می‌جویید. عاشق تنهایی هستید و هماهنگ‌شدن با دیگران كمی برای‌تان مشكل است.

قرمز

بسیار جاه‌طلب بوده و گاهی برای رسیدن به اهداف خود ممكن است از دیگران هم مایه بگذارید. قرمز رنگ حیات و جسارت است. همیشه تلاش دارید كه آشكارا به فعالیت بپردازید و مورد توجه قرار بگیرید. بسیار خونگرم هستید و به سادگی عصبي می‌شوید. ممكن است در اوج شادی نیز ناگهان و با كوچك‌ترین بهانه‌ای اخم‌های‌تان درهم رفته و به لاك خود فرو بروید. باید سعی كنید كه از انرژی فوق‌العاده‌تان در جهت مثبت استفاده كنید.

زرد

بسیار تیزهوش هستید. شخصیتی بسیار خوش‌بین و فعال دارید. هرگز در ابراز آنچه می‌خواهید بر زبان بیاورید، كم نمی‌آورید. به دليل زنده‌دلی ابتكار و مستعد بودن‌تان در برقراری ارتباطی خوب با دیگران همیشه دوروبرتان پر از دوستان مختلف خواهد بود. با وجودی كه روحیه بسیار شادی دارید هرگز احساس رضایت نخواهید كرد، مگر این‌كه شادی‌های‌تان را با دیگران تقسیم كنید. تنها ایرادی كه ممكن است داشته باشید قدرت تخیل و تجسم بیش از اندازه‌تان است كه گاهی شما را در خود غرق می‌كند! اگر نتوانید انرژی و توان‌تان را در مسیر درستی هدایت كنید درآخر خواهید دید، بیشتر كارهایی كه با هدفی مشخص شروع كرده‌اید ناتمام مانده‌اند.

طلایی

در هر چیزی فقط حد بالای آن می‌تواند رضایت خاطر شما را برآورده كند. از طرف دیگر رفتار و كلام‌تان چنان زيبايي دارد كه به‌ندرت ممكن است كسی با شما آشنا شود ولی شیفته‌تان نشود. دانش و آگاهی شما نسبت به زندگی غیرقابل توصیف است. به هرچیزی با خوش‌بینی زیاد نگاه می‌كنید. می‌توانید معلم خوبی باشید و تمام تجربیات‌تان را به دیگران نیز انتقال دهید. شرایط منفی را می‌توانید به بهترین موقعیت‌ها تبدیل كنید.

نیلی

زندگی شما بیشتر به زندگی عارفان شباهت دارد. با عشق و علاقه‌ای كه به پاكی و زیبایی‌های دنیا دارید می‌توانید توان و شادی فوق‌العاده‌ای به افراد افسرده ببخشید. علاوه‌بر روحیه و شخصیت نوع‌دوست و انسان‌پروری كه دارید از یك حس‌ششم بسیار قوی برخوردارید كه از این طریق نیز می‌توانید به راحتی از مشكلات مردم با خبر شوید.

سبز

برای شما خیلی مهم است كه برنامه روزانه داشته باشید. نظم و انضباط برای‌تان اهمیت زیادی دارد. به‌ندرت ممكن است زندگی‌تان آشفته و بی‌هدف باشد. دیگران اغلب برای گرفتن راهنمایی‌های جدی نزد شما می‌آیند. برای حل مشكلات دیگران به‌شدت حرص می‌خورید. تكامل شخصیتی برای‌تان بسیار حائز اهمیت است و برای وسعت‌بخشیدن به دانش خود، هرگز از آموختن دست برنمی‌دارید. ترجیح می‌دهید به‌جای از شاخه‌ای به شاخه دیگر پریدن، روی هدف ثابتی به فعالیت بپردازید.

ویرایش موضوع توسط : سولماز19
در تاریخ : چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ قبل از ظهر

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : سولماز19

اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
اسم شما چه رنگی است؟
یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۱۷ بعد از ظهر نمایش پست [1]
ناظر بخش زبان
rating
شماره عضویت : 947
حالت :
دعوت شدگان : 6
اعتبار کاربر : 13181
پسند ها : 1464
حالت من :  Khoshhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (1).jpg

6- نیلی

می پسندم        0 

امضای کاربر : mohadeseh
هر عشقـــــــ بے مجوز حَســـــڹ و حُسیـــن خطاستـــ

**یــــا زهـــــــــرا**

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
اسم شما چه رنگی است؟
یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ بعد از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 1535
حالت :
اعتبار کاربر : 9930
پسند ها : 507
حالت من :  Movafagh.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (6).jpg

نمی دونم
جمع 17

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
اسم شما چه رنگی است؟
یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۳۷ بعد از ظهر نمایش پست [3]
بانو
rating
حالت :

اقا وحید صورتی میشی

می پسندم        0 

اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
اسم شما چه رنگی است؟
یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۴۸ بعد از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
شماره عضویت : 829
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 701
پسند ها : 59

نارنجی ...
:)

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
اسم شما چه رنگی است؟
یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۴۵ بعد از ظهر نمایش پست [5]
عضو
rating
شماره عضویت : 1353
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 2589
پسند ها : 156
حالت من :  Ashegh.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (19).jpg

سولماز خوب گذاشتیمون سر کار یه ساعته
از من شد 8 صورتی ولی من همیشه فک میکردم میشم نیلی
البته امکاناتتون کم بود همزه نداشتین با ی حساب کردیم

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : شیدای شهادت

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
اسم شما چه رنگی است؟
یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۵۶ بعد از ظهر نمایش پست [6]
مدیر انجمن انجمن دفاع مقدس
rating
شماره عضویت : 1784
حالت :
اعتبار کاربر : 72225
پسند ها : 2031
حالت من :  Maghzmotafaker.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

10 شد یعنی همون 1+0؟

می پسندم        0 

امضای کاربر : محمدELE

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
اسم شما چه رنگی است؟
یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۱۸ بعد از ظهر نمایش پست [7]
عضو
rating
شماره عضویت : 1510
حالت :
اعتبار کاربر : 39747
پسند ها : 1767
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg
وبسایت من : وبسایت من

عضو غایب ب امید ظهور

عدد بدست امده من اینجا ک نبود ینی من بیرنگ هستم عایااااااااااااا سولماز؟؟؟؟؟

می پسندم        0 

امضای کاربر : غروب کربلا 313
سه قانون در قران که هر مسلمان باید آن را بداند و بدان عمل کند🌹☺️

خُذِ الْعَفْوَ ☺️
گذشت داشته باش و آسانگیری کن🥰

و َأْمُرْ بِالْعُرْف😍
و به کار نیک دستور بده🌺

وَ أَعْرِضْ عَنِ الْجَاهِلِين ََ🥲
و از نادانان چشم‌پوشی کن🤦

💚سوره أعراف💚
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
اسم شما چه رنگی است؟
دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۳۱ قبل از ظهر نمایش پست [8]
بانو
rating
حالت :

آقا محمد1+0=1 و برابر با قرمز میشه اسم شما قرمزه:)

می پسندم        0 

اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
اسم شما چه رنگی است؟
دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ قبل از ظهر نمایش پست [9]
بانو
rating
حالت :

غروب جان آبجی عدد بدست اومده چنده؟بگوتابگم چه رنگی میشی

می پسندم        0 

اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
اسم شما چه رنگی است؟
دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳ قبل از ظهر نمایش پست [10]
عضو
rating
شماره عضویت : 1510
حالت :
اعتبار کاربر : 39747
پسند ها : 1767
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg
وبسایت من : وبسایت من

عضو غایب ب امید ظهور

من نارنجی هستم سولماز جونم واقعا هم همین رنگو دوس دارم

می پسندم        0 

امضای کاربر : غروب کربلا 313
سه قانون در قران که هر مسلمان باید آن را بداند و بدان عمل کند🌹☺️

خُذِ الْعَفْوَ ☺️
گذشت داشته باش و آسانگیری کن🥰

و َأْمُرْ بِالْعُرْف😍
و به کار نیک دستور بده🌺

وَ أَعْرِضْ عَنِ الْجَاهِلِين ََ🥲
و از نادانان چشم‌پوشی کن🤦

💚سوره أعراف💚
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
اسم شما چه رنگی است؟
دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۰۳ بعد از ظهر نمایش پست [11]
بانو
rating
شماره عضویت : 1310
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 74079
پسند ها : 5100
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (2).gif

خب اینکه آدم بدونه اسمش چه رنگیه که خیلی فایده ایی نداره 
باید هر رنگی یه تفسیری داشته باشه مثلا از شخصیت شما 
که من این تفسیر رو که ادامه همین آزمونه رو براتون میزارم ومطلب  سولماز خانم رو تکمیل میکنه (البته به عقیده من این تست ها بیشتر جنبه سرگرمی داره و خیلی نمیتونه منبع علمی داشته باشه)
 برا خودم طلایی اومد 

صورتی 

قدرت جسمی بالایی داريد به خاطر اراده بالایی كه دارید، می‌توانید رویاهای‌تان را به راحتی به واقعیت تبدیل كنید. با مسئولیت‌ها به راحتی كنار می‌آیید و می‌توانید دیگران را در حل مشكلات‌شان راهنمایی كنید. از نظر عاطفی، فردی قوی و عمیق هستید. صمیمیت بیش از اندازه با دیگران سخت است.

نارنجی

شوخ‌طبعی و بذله‌گویی به‌خصوصی را كه به ارث برده‌اید، باعث شده محبوب دیگران باشید. دیگران از بودن با شما لذت برده و انرژی مثبت می‌گیرند. سعی می‌كنید همیشه لیوان را از نیمه پر آن ببینید و با بذله‌گویی خاص خود، محیط را برای انجام كاری مثبت فراهم سازید. آماده كمك به دیگران هستید. رنگین‌كمان زندگی‌تان را دوست دارید تا زندگی را برای دیگران نیز زیباتر كنيد.

آبی

به احتمال قوی دیگران شما را شخصی بدون تعارف و غیر تشریفاتی می‌دانند و شاید هم به همین دلیل برای‌شان جالب هستید. آزادی برای‌تان ارزش زیادی دارد و هرگز نمی‌توانید در محیطی كار كنید كه به شما تحكم شود یا زیر نظر قرار دارید. اعتقاد زیادی به حقیقت دارید و برای همین زندگی با تمام مشكلات و سختی‌هایش برای شما ارزشی فوق‌العاده دارد.

بنفش

عاشق كندوكاو و جست‌وجو در عمق هر پدیده هستید و شاید هم به همین دلیل عشق به علوم ماوراءالطبیعه در شما به حد كافی رشد كرده است. این باعث شده به رشته‌هایی چون فلسفه روی آورید هیچ‌اتفاقی را به راحتی قبول نمی‌كنید. مگر آن‌كه خودتان آن‌را شخصا تجربه كرده باشید. برای حل مشكلات نیز راه حل را درون خود می‌جویید. عاشق تنهایی هستید و هماهنگ‌شدن با دیگران كمی برای‌تان مشكل است.

قرمز

بسیار جاه‌طلب بوده و گاهی برای رسیدن به اهداف خود ممكن است از دیگران هم مایه بگذارید. قرمز رنگ حیات و جسارت است. همیشه تلاش دارید كه آشكارا به فعالیت بپردازید و مورد توجه قرار بگیرید. بسیار خونگرم هستید و به سادگی عصبي می‌شوید. ممكن است در اوج شادی نیز ناگهان و با كوچك‌ترین بهانه‌ای اخم‌های‌تان درهم رفته و به لاك خود فرو بروید. باید سعی كنید كه از انرژی فوق‌العاده‌تان در جهت مثبت استفاده كنید.

زرد

بسیار تیزهوش هستید. شخصیتی بسیار خوش‌بین و فعال دارید. هرگز در ابراز آنچه می‌خواهید بر زبان بیاورید، كم نمی‌آورید. به دليل زنده‌دلی ابتكار و مستعد بودن‌تان در برقراری ارتباطی خوب با دیگران همیشه دوروبرتان پر از دوستان مختلف خواهد بود. با وجودی كه روحیه بسیار شادی دارید هرگز احساس رضایت نخواهید كرد، مگر این‌كه شادی‌های‌تان را با دیگران تقسیم كنید. تنها ایرادی كه ممكن است داشته باشید قدرت تخیل و تجسم بیش از اندازه‌تان است كه گاهی شما را در خود غرق می‌كند! اگر نتوانید انرژی و توان‌تان را در مسیر درستی هدایت كنید درآخر خواهید دید، بیشتر كارهایی كه با هدفی مشخص شروع كرده‌اید ناتمام مانده‌اند.

طلایی

در هر چیزی فقط حد بالای آن می‌تواند رضایت خاطر شما را برآورده كند. از طرف دیگر رفتار و كلام‌تان چنان زيبايي دارد كه به‌ندرت ممكن است كسی با شما آشنا شود ولی شیفته‌تان نشود. دانش و آگاهی شما نسبت به زندگی غیرقابل توصیف است. به هرچیزی با خوش‌بینی زیاد نگاه می‌كنید. می‌توانید معلم خوبی باشید و تمام تجربیات‌تان را به دیگران نیز انتقال دهید. شرایط منفی را می‌توانید به بهترین موقعیت‌ها تبدیل كنید.

نیلی

زندگی شما بیشتر به زندگی عارفان شباهت دارد. با عشق و علاقه‌ای كه به پاكی و زیبایی‌های دنیا دارید می‌توانید توان و شادی فوق‌العاده‌ای به افراد افسرده ببخشید. علاوه‌بر روحیه و شخصیت نوع‌دوست و انسان‌پروری كه دارید از یك حس‌ششم بسیار قوی برخوردارید كه از این طریق نیز می‌توانید به راحتی از مشكلات مردم با خبر شوید.

سبز

برای شما خیلی مهم است كه برنامه روزانه داشته باشید. نظم و انضباط برای‌تان اهمیت زیادی دارد. به‌ندرت ممكن است زندگی‌تان آشفته و بی‌هدف باشد. دیگران اغلب برای گرفتن راهنمایی‌های جدی نزد شما می‌آیند. برای حل مشكلات دیگران به‌شدت حرص می‌خورید. تكامل شخصیتی برای‌تان بسیار حائز اهمیت است و برای وسعت‌بخشیدن به دانش خود، هرگز از آموختن دست برنمی‌دارید. ترجیح می‌دهید به‌جای از شاخه‌ای به شاخه دیگر پریدن، روی هدف ثابتی به فعالیت بپردازید.

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : بانوی آفتاب

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
اسم شما چه رنگی است؟
دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۲۴ بعد از ظهر نمایش پست [12]
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74582
پسند ها : 4202
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

می پسندم        0 

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 2 < 1 2 > آخرین »

برچسب ها
اسم ، شما ، چه ، رنگی ، است؟ ،

« یک ازمایش....منطقی هستید یا احساسی؟ | عالی ترین ازمون روانشناسی خودتون قضاوت کنید »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 11:05 بعداز ظهر